arjbranding
ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگ
بیش از 5 سال سابقه

مهندس

علیرضا نعیمی

برای دریافت کوچینگ کسب‌و‌کار با مهندس علیرضا نعیمی فارغ التحصیل رشته MBA از دانشگاه تهران و متخصص در زمینه مارکتینگ همین الان اقدام کنید!

رزرو وقت ملاقات
بیزینس کوچینگ چیه؟معرفی کاربرد بیزینس کوچینگ!
ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگمهارت‌های علیرضا نعیمی

چرا علیرضا نعیمی را انتخاب کنم؟

هنگامی که شما تصمیم به راه‌اندازی یک کسب‌وکار می‌گیرید یا از کسب جایگاه مدیریتی در یک سازمان بزرگ خشنود می‌شوید، ممکن است فکر نکنید که دنیای پرچالشی پیش رو دارید که گاهی اوقات مانند کلاف‌های پیچیده‌ای به نظر می‌رسد! شاید از قبل می‌دانستید که مسیر آسانی در پیش نیست و خود را با تمام دارایی‌های مادی، معنوی، دانشی و تجربی‌تان آماده کرده بودید، اما باز هم در بخشی از مسیر، انگار امور طبق پیش‌بینی‌های شما پیش نمی‌روند. حالا زمان آن رسیده تا برای رسیدن به اهدافی که در ابتدای مسیر برای خود و کسب‌و‌کارتان در نظر گرفته بودید را یادآوری کنید و در کنار یک کوچ حرفه‌ای قدم به قدم به همه آن اهداف بزرگ برسید.

 • فارغ التحصیل از دو دانشگاه بزرگ ایران، دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه تهران
 • داشتن بیش از 5 سال سابقه مشاوره و کوچینگ بیش از 100 کسب‌و‌کار
 • دارای 2 بیزینس فعال
ارج%20برندینگ

2x

حداقل دوبرابر کردن فروش

با استفاده از بازاریابی آنلاین در کنار بازاریابی آفلاین فروشتان را حداقل دوبرابر میکنم!

ارج%20برندینگ

150+

سیستم سازی کسب‌و‌کار

من موفق شدم در حال حاضر بیش از 150 کسب‌و‌کار را سیستم‌سازی کنم!

ارج%20برندینگ

1520+

کمپین های موفق

تا به امروز بیش از 1520 کمپین موفق را انجام دادم!

ارج%20برندینگمهارت‌های علیرضا نعیمی

بزرگ‌ترین هنر بیزینس کوچ روشن‌گری است!

نقش کوچ همیشه یک نقش نسبتا کوتاه مدت، عمیق و با اثری طولانی است. شما به کمک کوچ کسب و کار، به دلیل اصلاح ساختاری باورها، تغییر شیوۀ اندیشیدن و به طور کلی ایجاد “شخصیت” یک صاحب کسب و کار یا مدیر فوق موفق، به مرور مستقل خواهید شد. در کوچینگ شما برای رفع یک مشکل یکبار مشاوره دریافت نمی کنید، شما یاد می گیرید که در هر معضلی حتی در بن بست ها، مسیرهایی سبز پیدا کنید. یادتان هست که گفتیم بیزینس کوچ شما را به کمک خودِ شما به موفقیت می رساند؟ این شمایید که همیشه با خودتان خواهید بود و مرشد راهتان پس از انجام کارَش، دیگر فقط برای تان آرزوی موفقیت خواهد کرد.

بهبود کسب‌و‌کار

97%

کاهش ریسک

95%

ارائه راه حل های آسان

98%

کاهش خطا

92%
ارج%20برندینگ
ارج برندینگ
ارج برندینگ
ارج%20برندینگمزیت داشتن کوچ

بیزینس کوچ فعال کننده و کاتالیزور است!

بیزینس کوچ در کنار نقش مهم روشن گری، کمک بسیاری به فعال شدن انگیزه های درونی شما می‌کند. شما برای انجام تمام کارها در این کرۀ خاکی، به انگیزه احتیاج دارید. انگیزه ای درست، واقع گرایانه و محرک. کوچ در کنار شما و کسب و کارتان قرار می گیرد و با کشیدن یک کبریت، هم دور و برِ افکار و نقشه هایتان را روشن می‌کند و هم فشفشۀ انگیزه ها را. این نقشِ بسیار موثر در مرحله بعدی مثل یک کاتالیزور “در واکنش تبدیل شدن شمای کنونی به شمای آرمانی”، همه چیز را سرعت می بخشد. چرا؟ چون شما به کمک بیزینس کوچ، واضح می‌بینید، صحیح تصمیم می‌گیرید، و دقیق و پرقدرت عمل می‌کنید.

 • مهارت‌های نرم و تیم‌سازی
 • خودشناسی
 • اصول و فنون مذاکره
 • تفکر سیستمی
ارج%20برندینگ
کوچینگ به چه معناست؟

یک بیزینس کوچ چه کاری برام انجام میده؟

شما به عنوان صاحب و مدیر یک کسب‌وکار، نباید در مورد توانایی‌ها و استعدادهای خود دچار تردید شوید. نیازی نیست که برای هر موردی که ذکر شده و حتی آن‌هایی که ذکر نشده‌اند اما می‌دانیم وجود دارند، به صورت جداگانه به دوره‌های آموزشی بروید و ذهن خود را با حجم عظیمی از دانش‌هایی که فرصت و تمرکز لازم برای استفاده از آن‌ها را ندارید، پر کنید. همین که هستید کافی است. آنچه شما به آن نیاز دارید، دانش بیشتر، نیروی انسانی بیشتر، سرمایه عظیم‌تر یا خواب کمتر نیست؛ شما تنها به روشن‌بینی نیاز دارید. بیزینس کوچ پیش روی شما نمی‌نشیند تا به شما بگوید که چه کار کنید و چه کار نکنید! او مشاور کسب‌وکار شما نیست. بیزینس کوچ منتور هم نیست که در کنارتان قرار بگیرد و فوت و فن کاری خاص را به شما آموزش دهد! موضوع این است که: شما دانستنی‌ها را می‌دانید. شما توانایی‌های مورد نیاز را در بازو (بازوی تن و بازوی ذهن) دارید. ولی به روشن شدن و کمک برای هرچه بازتر شدن دیدتان نسبت به امور نیاز دارید. شما لازم دارید که بتوانید به شکلی جامع و همه‌جانبه مسائل را ببینید.

 • جایگاه فعلی تان را درک کنید
 • جایگاه آرمانی را شناسایی کنید
 • عملکرد کنونی‌تان را با توجه به جایگاه آرمانی ارزیابی کنید
 • در نهایت برای پیش رفتن از حالت کنونی به حالت مطلوب برنامه ریزی و عمل کنید
ارج%20برندینگ

5

سال‌ تجربه در بازار آنلاین

ارج%20برندینگرزرو قرار ملاقات

رزرو زمان مشاوره و کوچینگ

با پر کردن فرم شرایط اولیه خود را به ما اطلاع دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و زمان دقیق و موارد دیگر را فیکس کنند!

تماس با ما:(داخلی 5)

ارج%20برندینگ

گزارش منظم

ارج%20برندینگ

سیستم سازی

ارج%20برندینگ

آنالیز دقیق

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که از ما پرسیدید!

با توجه به نیازهای شما و همینطور وضعیت فعلی کسب‌و‌کارتان هزینه‌ها متغییر است و در مرحله‌ی اول باید کسب‌و‌کار شما را بررسی کنیم و با توجه به نیازهای شما هزینه اعلام خواهد شد.

این موضوع بستگی به شرایط فعلی کسب‌و‌کار شما دارد و همینطور مواردی که برای کوچینگ نیاز دارید، برخی ممکن است نیاز داشته باشند تا کسب‌و‌کار خودشان را سیستم سازی کنند حداقل زمان برای این کار 6 ماه است و برخی ممکن است نیاز داشته باشند منابع انسانی خودشان را اصلاح کنند این کار حداقل 3 ماه زمان‌بر خواهد بود. پس ابتدا باید شرایط اولیه شما بررسی شود و آنگاه زمان مشاوره و کوچینگ اعلام خواهد شد.

با توجه به اینکه برخی افراد از راه‌های دوری به ما درخواست دادند ما امکان مشاوره آنلاین رو هم فراهم کردیم اما به طور کلی ما شرایط حضور در محل شما را هم فعال کردیم و برای افرادی که مایل هستند در دفتر اَرج‌برندینگ حضور داشته باشند امکان مراجعه حضوری به دفتر هم وجود دارد! شما میتوانید بر اساس نیاز خودتان یکی از این راه‌ها را انتخاب کنید.

ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگ
ارج%20برندینگ